6 Şubat 2011 Pazar

Tie Me Up!

İnsanlar ilklerden başlarlar aslında bir şeyleri anlatmaya. Bana göre ilkler sıkıcı, gereksiz yere de duygusal. O nedenle onu daha duygusal zamanlara bırakıyorum.

İlk gerçek yazımın konusu kelepçe.

Uzun zamandan beridir var bende bu kelepçe merakı. Daha böyle masum, küçük bir veletken "Dantel" diye bir kitapta muhteşem bir kelepçe sahnesi okumuştum. Hatun adama kızıyor, onu kelepçe ile bağlıyor. Kıyafetlerini makasla kesiyor. Bir yandan buz ile işkence ederken bir yandan da seviyor adamı. Sonra da herifi bırakıp gidiyor.

En sevdiğim kadın karakterlerden biriydi, küçükken, kontrol sahibi, tehlikeli biraz da deli. Öyle olmak isterdim hep, sonunda da öyle oldum.

İlk kelepçemi taktığımda sevgilime, ölümüne heyecanlıydım. Her zaman ara ara kontrolü ele almıştım, ama ilk defa kontrol tamamen bendeydi. Ne yapacağımı tam olarak bilmiyordum ama hissediyordum. Biraz sert, biraz tatlı. Masum küçük öpücüklerle donatırken vücudunu, bir anda karar değiştirip küçük dişlemelere geçmek. Ellerimle yavaş yavaş okşarken, aniden tırmalamak. O sırada o, o değildi aslında. O benimdi. Benim oyuncağımdı. Aslında ben ona zevk veriyormuşum gibiydi durum ama, gerçekte o benim oyuncağımdı. Yeterince oynadığıma inandığımda, onu yavaşça içime almak. Benim istediğim hızda, benim istediğim şekilde.

İlk kelepçem buydu benim. Belki onun için iyi değildi. Belki hoşuna gitmemişti. Ama ben bayılmıştım. Ve bir defa ile doymamıştım. Daha fazlasını istiyordum, daha fazlasına ihtiyacım vardı resmen.

Oldu daha fazlası da, sonra beni bağlamak istedi birisi. Korktum. Ama olacaksa olsun. Olur dedim ve nefret ettim. Kontrol bende değildi. Yönetemiyordum, dinlenmiyordum... En kötü deneyimlerimden biri oldu bu.

Erkekler üzerinde daha çok sevdim kelepçeyi hep. Daha doğrusu, güçlü gözüken insanlar üzerinde kullanmayı daha çok sevdim. Hani gerçekten güçlü bir insanı altınıza aldığınızda, güç bende dediğinizde, size alaycı bir bakış atar ya, sen söyle san gibisinden. İşte o bakışın kaybolmasını sevdim yavaş yavaş. Yerini tamamen zevke bırakmasını sevdim.


Isınma yazıları bunlar, blogun devamı nasıl gidecek hiçbir fikrim yok şimdiden. Ama bu yazıyı bitirmeden, yasal uyarılar, güvenmediğiniz birinden sizi bağlamasını istemeyin. Ölü balık gibi yatmayı seviyorsanız da birini bağlamaya girişmeyin. Ben ön sevişmeden anlamam, direkt asıl olaya geçerim diyorsanız da, gidin biraz erotik film izleyin.

1 yorum:

  1. en son sevgilimden beni bağlamasını istediğinde ip kullandık.. yani ip değil de kalın bir şey işte kelepçe yerine.. klasik yatağa bağlamaktan ziyada doggy tarzında kalacak şekilde bağlıyor vücudunu.. en iyi deneyimimdi sanırım.. bir yandan boğazımı sıkarken bir yandan saçımı çekiyordu.. ilginçç

    YanıtlaSil